Kancelaria Audytorsko - Rachunkowa Anna RotterKancelaria została założona w 2008r. przez Annę Rotter, biegłego rewidenta z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem, zdobytym na różnych etapach kariery.

Jesteśmy Kancelarią wysoko wyspecjalizowaną w szeroko rozumianej obsłudze doradczej, księgowej oraz kadrowo-płacowej różnych form działalności gospodarczej.

Jesteśmy firmą wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych za numerem 3359, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów.

Prowadzimy obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości usług przy maksymalnym naszym zaangażowaniu. Jednocześnie chcemy świadczyć nasze usługi z najwyższą starannością, pozostając niekłopotliwym i przyjaznym partnerem dla naszych Klientów.

Kancelaria Audytorsko - Rachunkowa Anna RotterZdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką nakłada na nas prowadzenie spraw naszych Klientów, staramy się nieustannie podnosić nasze kwalifikacje oraz śledzić stale zmieniające się przepisy prawa i ich interpretacje. Staramy się także nieustannie wspierać naszych Klientów radą i doświadczeniem.

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia i obsługi do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania współpracy.